reklam

» AĞLATAN SÖZLER

Yayınlanma Zamanı: 2014-02-23 09:08:00
Ağlatan sözler, güzel ağlatan sözler, en güzel ağlatan sözler, duygusal sözler, güzel duygusal sözler, en duygusal sözler, en güzel duygusal sözler, dramatik sözler, acıklı sözler, acı sözler, arabesk sözler, insafsız sözler

AĞLATAN SÖZLER

Ben Sna Kalbimi Değil Hayatımı verdim ben Sana Yarınımı Değil Umutlarımı Verdim Ben Sana Adımı Değil Sevgimi verdim insafsız!

Gul şimdi Aglayan Gözlerime Bakarak güL! Yarınların için güL Çektiğim Acılar için güL Sen hep güL Beni Düşünme Gulüm………

ben hyata Adınla Başladım Sevginle gözlerimi Açtım, Şimdi Sevginle Ağlıyorum Adından nefret Duyuyorum……

Bir gn Ölürsem haberim Sana Gelirse Mezarımın başına Sakın Gelme Sadece Elini Kalbine Koy Ve özür dile belki ozaman mutlu olurum…..!!!

Sıkıyor içimi bir parcan nefes alamıyorum o an! Ağlayan gözlerim Oldu Duman beni kendi Halime Bırak Oldun Artık Yalan………..

Biliyorum Sen bir meleksin Fkat Yanlıs Sınıftasın Sen Sadece Bir Şeytansın!!!

Geçirdiğimiz gnlerde güldüğümüz yerlerde şimdi hazan rüzgarları esiyor gidiyorum rüzgarın estigi yere…

Bırak hyatım Bana kalsın Al Anılar Sende Kalsın ver Sevgimi belki ozaman Anlarsın!!!!!!!!

uyksuz gecelerimde göz yaşlarımla yazdım adını kalbime güneşsiz günlerimde kanımla suladım rsimlerimizi yeniden gelirsin diye!!!!!!!!!

bn öLmüne Sevdim Seni Sen öLmden kaçtın benim için Ben Sadece öLümü Sevmişim Senin için!!!!!!!!!!

Hadi git Drma eller anlar belki dğerini benden ayrılınca bendeki değerin yok artık bunu unutma eller değerini blsun belki mtlu olursun!!!!!!!

.
Aglayn Kalbime Yktur derman sensiz kaldım dinlermiyor gönül ferman adını aldığımda ağzıma sözlerim ağlar o anda seviyorum seni bunu unutma!!!!!!! ….

ihnete uğramış kalbim buruk olsada nefretim peşinden gelicek bunu unutma nereye gidersen git lanet ettiğim herşey üstüne gelicek….!!!!!!!!

Aglıyorsa Gözlerim Kurumuş Aşkımızın yeşermesi içindir bebeğim Sen Anlamazsın Ben Anlatıyorum Göz Yaşlarıma Seni…

Kime Desem Adını Çıkmazlara giriyorum Ağlamak geliyor içimden Zor Tutuyorum kendimi Seni Severken Aglıyor incilmiş yüreğim..
.

Şmdi resmin elimde içiyorum sakince bana dediğin sözler aklıma gelince çıldırıyorum yerimde bu nefreti bana verdin ya lanetim senin olsun….!!!!!!

Aglayan Gecelerimin Melodisi Oldunmu Hiç? Aglayan Gözlerimi Sildinmi Hiç? Ağlatmak içinmi Buldun Beni insafsız..!!!!!

Bir Snraki Sessizliğim Senin için güzelim Zamansız gelen Ayrılıklar Kalbimi Yaralar Ağlayan gözlerim elbet birgün Ask Acısı için değil Hayat Acısı için Ağlar……..

eski anlarla değil yeni nefretlerimle seviyorum seni sanmaki unutmadım seni kalbimdeki nefret unutmuyor seni!

Önder abimizin yogun iş temposundan zaman ayırarak böyle bir jest’e imza atmasından dolayı kendisine gerçekten teşekkür ederim, umuyoruz ki müsait oldukça paylaşımlarını bize iletecektir.

Ağlıyorsam Sebebi Vardır Geceleri resmine Bakıp içiyorsam Bir Sebebi Vardır Herşeyin bir sebebi vardır Sebep Aşksa Herşey Vardır!

Ağlıyorsa Gözlerim Kurumuş Aşkımızın yeşermesi içindir bebeğim Sen Anlamazsın Ben Anlatıyorum Göz Yaşlarıma Seni…

Kime Desem Adını Çıkmazlara giriyorum Ağlamak geliyor içimden Zor Tutuyorum kendimi Seni Severken Ağlıyor incilmiş yüreğim..
.

Şimdi resmin elimde içiyorum sakince bana dediğin sözler aklıma gelince çıldırıyorum yerimde bu nefreti bana verdin ya lanetim senin olsun..

Ağlayan Gecelerimin Melodisi Oldunmu Hiç? Ağlayan Gözlerimi Sildinmi Hiç? Ağlatmak içinmi Buldun Beni insafsız!

Bir Sonraki Sessizliğim Senin için güzelim Zamansız gelen Ayrılıklar Kalbimi Yaralar Ağlayan gözlerim elbet birgün Aşk Acısı için değil Hayat Acısı için Ağlar.

Ben Sana Kalbimi Değil Hayatımı verdim ben Sana Yarınımı Değil Umutlarımı Verdim Ben Sana Adımı Değil Sevgimi verdim insafsız!

Gül şimdi Ağlayan Gözlerime Bakarak güL! Yarınların için güL Çektiğim Acılar için güL Sen hep güL Beni Düşünme Gülüm…

ben hayata Adınla Başladım Sevginle gözlerimi Açtım, Şimdi Sevginle Ağlıyorum Adından nefret Duyuyorum..

Bir gün Ölürsem haberim Sana Gelirse Mezarımın başına Sakın Gelme Sadece Elini Kalbine Koy Ve özür dile belki ozaman mutlu olurum..

Sıkıyor içimi bir parçan nefes alamıyorum o an! Ağlayan gözlerim Oldu Duman beni kendi Halime Bırak Oldun Artık Yalan!!!

Biliyorum Sen bir meleksin Fakat Yanlış Sınıftasın Sen Sadece Bir Şeytansın!!!

Geçirdiğimiz günlerde güldüğümüz yerlerde şimdi hazan rüzgarları esiyor gidiyorum rüzgarın estiği yere…

Bırak hayatım Bana kalsın Al Anılar Sende Kalsın ver Sevgimi belki ozaman Anlarsın!

uykusuz gecelerimde göz yaşlarımla yazdım adını kalbime güneşsiz günlerimde kanımla suladım resimlerimizi yeniden gelirsin diye!

ben öLümüne Sevdim Seni Sen öLümden kaçtın benim için Ben Sadece öLümü Sevmişim Senin için!

Hadi git Durma eller anlar belki değerini benden ayrılınca bendeki değerin yok artık bunu unutma eller değerini bulsun belki mutlu olursun!


Duyuru
Sitemizde güncelleme çalışmaları devam etmektedir.
karlitorosdaglari.blogcu.com Ekibi